Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Запах шкіри (Leather Essence) 30 мл.


On-line магазин >> >> Запах шкіри (Leather Essence) 30 мл.
Цена: 30 euro

Добавить в корзину

 

 Напевно, кожен знайомий з приємним запахом старої шкіри. На сьогоднішній день існує не так багато шкіри, яка б мала приємний насичений запах. Раніше шкіра дубилась по-іншому. В основному застосовувалося рослинне дублення. Дубильні і фарбувальні речовини, що вживались в минулому, надавали шкірі особливий запах. Більшість автомобільної, меблевої або текстильної шкіри зараз виготовляється хромовим дубленням. Результатом такого дублення є більш-менш нейтральний запах. Нова шкіра практично не пахне. Деякі з використовуваних раніше ароматичних речовин сьогодні заборонені, особливо нітро і мускусні сполуки, які сильно впливають на запах шкіри.

 Іноді галантерейна шкіра для сумок, поясів і курток має дуже неприємний запах. Він з'являється, якщо в процесі виготовлення використовувалися низькоякісні рибні масла або інші речовини з неприємним запахом. Слід звернути на це увагу при покупці. Нерідко так відбувається з недорогими товарами і, на жаль, від цього запаху найчастіше неможливо позбутися. Не варто купувати таку продукцію.

 Деякі шкіри набувають неприємний запах через неправильні умови зберігання. Мова йде про цвіль і типову «підвальну затхлість». Просимо Вас, у зв'язку з цим, користуватися нашою статтею «Як поводитися з цвілою шкірою».

 Для наших клієнтів, шкіряні вироби які володіють нейтральним запахом або зовсім не пахнуть як шкіра, ми пропонуємо парфуми для шкіри Leather Essence, створеним на наше замовлення парфумерним підприємством.

© 2023 LEDERZENTRUM