Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Фарба для шкіри (Leder Fresh) 150 мл.


On-line магазин >> >> Фарба для шкіри (Leder Fresh) 150 мл.
Цена: 23 euro

Добавить в корзину

Застосування:

 Підходить для фарбування гладкої шкіри в автомобілях, м'яких меблів, сумок, валіз та одягу з дрібними подряпинами і потьмянілими ділянками на поверхні.

Підбір кольору:

 Фарба підбирається індивідуально в кожному окремому випадку. Для цього знадобиться або назва фарби по VIN коду кузова, або зразок шкіри. Це може бути шматочок шкіри розміром з ніготь великого пальця (зазвичай його вирізають під сидінням). Також клієнти надсилають нам підголовник або козирок, які ми, звичайно ж, повернемо. Назву фарби виробника Ви можете уточнити в автомобільному салоні. Шкіряна оббивка за час використання змінює колір через вплив сонячного світла, температури, миючих засобів. В результаті, після кількох років колір оббивки буде значно відрізнятися від оригіналу. Саме тому краще всього вислати нам зразок шкіри.

Використання:

Фарбу наносьте круговими рухами - починайте від пошкоджених ділянок; чим менша кількість шарів, тим краще. Кількість фарби що наноситься залежить від кольору - світла фарба має менший коефіцієнт контрастності і тому світлої фарби витрачається більше. Кожен шар фарби потрібно підсушувати феном.

Після фарбування можна поверхню відшліфувати подом, для того, щоб вирівняти поверхню, особливо, якщо на шкірі багато потертостей. Якщо колір пофарбованої ділянки відрізняється від решти поверхні, нанесіть тонкий шар фарби на всю оббивку

Після фарбування залиште шкіру висохнути. Будьте акуратними при фарбуванні швів, щоб не зафарбувати нитки.

 

Захистіть поверхню засобом leder versiegelung: наносьте рівномірними рухами в одному напрямку, залиште поверхню висохнути. Помірно наносьте засіб, щоб уникнути білих розводів на поверхні після висихання засобу. Засіб не потрібно втирати, наносьте його м'якими круговими рухами. Засіб необхідно наносити кожні 3 місяці (для водійського крісла, для пасажирського і заднього дивана - кожні 6-12 місяців), щоб зберегти на довгий час отриманий після реставрації результат і шкіру від стирання.

© 2023 LEDERZENTRUM