Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Набір для очищення шкіряного салону автомобіля


On-line магазин >> >> Набір для очищення шкіряного салону автомобіля
Цена: 20 euro

Добавить в корзину

 

Опис продукту:

 Шкіряний салон автомобіля асоціюється з розкішшю. Однак є думка, що з експлуатацією шкіри в автомобілі пов'язано безліч проблем і труднощів. На наш погляд, це пояснюється лише тим, що власники автомобілів не доглядають за шкіряною оббивкою свого салону або роблять це неправильно.

 Всі засоби Lederzentrum містять компоненти, які захищають шкіру від несприятливого впливу таких факторів, як постійне тертя, високі і низькі температури, прямі сонячні промені. Застосування наших засобів дозволить видалити забруднення, плями, потертості, зберегти колір шкіри, продовжити термін служби і привабливість шкіряної оббивки вашого автомобіля.

Даний набір призначений для догляду за гладкою автомобільної шкірою.

Важливо: не застосовуйте ці засоби для анілінової шкіри, шкіри з відкритими порами, нубука і велюру.

У набір входять:

Leder Reiniger Mild (засіб для очищення шкіри з дозатором) - 125 мл;

Leder Versiegelung (консервуючий і захисний засіб для шкіри) - 150 мл;

спеціальна губка - 1 шт;

спеціальна серветка - 1 шт.

Даної кількості достатньо для того, щоб три рази почистити і покрити захисним шаром весь салон автомобіля.

Leder Reiniger Mild:

 Засіб продається в спеціальних флаконах з перетворювачем піни, який значно скорочує витрату засобу і дозволяє обійтися без застосування води, яка шкодить шкірі. До складу Leder Reiniger Mild входить з'єднання чистячих компонентів, яке делікатно видаляє забруднення з поверхні шкіри, не ушкоджуючи її і не стираючи фарбу. Рідина чудово усуває неприємні запахи: сигаретний дим, піт і т.д.

Leder Versiegelung:

 Засіб забезпечує захист від стирання і утворення тріщин на шкірі, одночасно зволожуючи її поверхню. Одним із складових компонентів є антиоксиданти, які уповільнюють процес руйнування шкіри, а UV-фільтри захищають поверхню від вицвітання. Після обробки шкіра зволожується і знову стає м'якою.

Застосування:

 Перш за все шкіру необхідно добре очистити від всіх забруднень засобом Leder Reiniger Mild. Нанесіть піну на оббивку, акуратними круговими рухами починайте чистити поверхню губкою. Залишки видаліть серветкою. Повторіть процедуру при необхідності. Після очищення дайте поверхні висохнути. Враховуючи видове різноманіття шкіри і способи їх просочення, радимо Вам перевірити засіб у невидимому місці. Як мінімум через 2 години після очищення можна приступати до нанесення захисного засобу. Leder Versiegelung наносите круговими рухами за допомогою серветки. Залиште засіб висохнути на кілька годин.

Загальні рекомендації:

 Пошкоджені поверхні необхідно "консервувати" кожні три місяці. Якщо з'явилося забруднення, то поверхню потрібно спочатку очистити. Рекомендуємо проводити очистку і "консервацію" шкіри при температурі не нижче +5 градусів, а також уникати потрапляння прямих сонячних променів.

© 2023 LEDERZENTRUM