Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Набір засобів для очищення шкіряної оббивки меблів


On-line магазин >> >> Набір засобів для очищення шкіряної оббивки меблів
Цена: 20 euro

Добавить в корзину

 

Опис продукту:

Набір засобів для очищення гладкої шкіри спеціально призначений для догляду за м'якими шкіряними меблями. Засоби, що входять до складу набору, запобігають появі плям на поверхні шкіри, продовжують термін експлуатації меблів, надовго зберігають її первісний вигляд.

У набір входять:

Leder Rieniger Mild (засіб для очищення шкіри з дозатором) - 125 мл;

Leder Versiegelung (консервуючий і захисний засіб для шкіри) - 150 мл;

спеціальна губка - 1 шт;

спеціальна серветка - 1 шт.

Даної кількості достатньо, щоб три раз очистити і покрити захисним шаром меблевий гарнітур.

Важливо: не застосовуйте ці засоби для анілінової шкіри, шкіри з відкритими порами, нубука і велюру.

 

Leder Reiniger Mild:

Засіб продається в спеціальних флаконах з перетворювачем піни, який значно скорочує витрату і дозволяє обійтися без застосування води, яка шкодить шкірі. До складу LederReiniger Mild входить з'єднання чистячих компонентів, яке делікатно видаляє забруднення з поверхні шкіри, не ушкоджуючи її і не стираючи фарбу. Рідина чудово усуває неприємні запахи: сигаретний дим, кухонні запахи, піт і т.д.

Leder Versiegelung:

Засіб забезпечує захист від стирання і утворення тріщин на шкірі, одночасно зволожуючи її поверхню. Одним із складових компонентів є антиоксиданти, які уповільнюють процес руйнування шкіри, а UV-фільтри захищають поверхню від вицвітання. Після обробки шкіра зволожується і знову стає м'якою.

Застосування:

Перш за все шкіру необхідно добре очистити від всіх забруднень засобом Leder Reiniger Mild. Нанесіть піну на оббивку, акуратними круговими рухами починайте чистити поверхню губкою. Залишки видаліть серветкою. Повторіть процедуру при необхідності. Для видалення забруднень з пор шкіри знадобитися щітка COLOURLOCK. Після очищення дайте поверхні висохнути. Враховуючи видове різноманіття шкіри і способи їх просочення, радимо Вам перевірити засіб у невидимому місці. Як мінімум через 2 години після очищення можна приступати до нанесення захисного засобу. Leder Versiegelung наносите круговими рухами за допомогою серветки. Як правило, одного шару для консервації достатньо. Тільки при вкрай сухій шкірі процедуру слід повторити. Залиште засіб висохнути на кілька годин.

Загальні рекомендації:

Якщо поверхня шкіри часто експлуатується, піддається впливу сонячних променів, то "консервацію" необхідно проводити кожні три місяці, попередньо очистивши поверхню.

© 2023 LEDERZENTRUM