Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Віск для шкіри (Elephant Lederfett) 100% синтетичний 15 мл.


On-line магазин >> >> Віск для шкіри (Elephant Lederfett) 100% синтетичний 15 мл.
Цена: 6.5 euro

Добавить в корзину

 

Опис продукту:

 Віск для шкіри Elephant Lederfett ідеально підходить для захисту і просочення всіх видів гладкої шкіри. Elephant Lederfett пом'якшує шкіру, роблячи її більш пружною.

 Elephant Lederfett складається зі 100% синтетичних компонентів і не містить кислот, жирів тваринного і рослинного походження, має нейтральний запах. На відміну від засобів на основі бджолиного воску, синтетичні масла, що містяться в наших засобах по догляду за шкірою, не втрачають своїх властивостей з часом і захищають шкіру від появи цвілі і розвитку бактерій на її поверхні.

 Elephant Lederfett був спеціально розроблений для консервації і догляду старої і сухої шкіри, за шкірою, яка постійно піддається впливу навколишнього середовища, наприклад, шкіряна куртка, сумка, валіза, оббивка сидінь автомобілів з відкидним верхом. Використовуючи віск для шкіри, ви надовго продовжите життя салону вашого автомобіля, одягу або улюбленій сумці. 15 мл засобу досить для того, щоб повністю обробити шкіряну оббивку салону автомобіля або комплект меблів з 4 посадочних місць.

 

Застосування:

 Перед нанесенням воску для шкіри Elephant Lederfett обов'язково почистіть оброблювану поверхню за допомогою засобу для чищення Leder Reiniger Mild. Потім спеціальною м'якою серветкою втріть трохи воску в поверхню шкіри рівномірними рухами від шва до шва. При низьких температурах віск може затвердіти і накладатися важче, тому ми рекомендуємо робити обробку при плюсовій температурі.

© 2023 LEDERZENTRUM