Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Анілін Крем


On-line магазин >> >> Анілін Крем
Цена: 15 euro

Добавить в корзину

 

Анілін Крем - це інтенсивний засіб захисту та догляду за шкірою з відкритими порами, сприйнятливою до забруднення. Як дізнатися чі анілінова шкіра? Досить провести один простий тест. Досить десь в непомітному місці на шкіру нанести краплю води. Якщо це анілінова шкіра, крапля вбереться в поверхню і шкіра в цьому місці потемніє. Анілін Крем при регулярному використанні забезпечує сильне просочення і захист від різного роду плям і забруднень. Важливо: тільки проведені відразу після покупки процедури дають гарантію, що поверхня буде стійка до забруднення. На жаль, старі плями, які проникли в поверхню шкіри, можна видалити тільки в спеціалізованій майстерні.

Застосування

Підходить для всіх видів шкіри з відкритими порами. Анілін крем потрібно наносити тільки на чисту поверхню. Засіб перевірте в невидимому місці!

Кількість:

150 мл достатньо для меблевого гарнітура

Вживання:

Нанесіть засіб на м'яку тканину, яка не залишає ниток і не скочується. Рівномірно круговими рухами нанесіть засіб. Приблизно на 10 хвилин залишіть засіб, дайте йому вбратися і повторіть дію. Щоб захистити нову анілінову шкіру від плям і фарбувань, при першій консервації повторіть цикл три рази. Після нанесення засобу поверхню шкіри необхідно трохи підсушити феном. Захисні властивості засоби, таким чином, зафіксуються. Часто експлуатовані ділянки консервуйте не рідше, ніж кожні три місяці. Перед консервацією не забудьте очистити поверхню засобом Анілін Cleaner.

© 2023 LEDERZENTRUM