Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Константиновская, 73.

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Нейтральна фарба (Farbe neutral) 50 мл.


On-line магазин >> >> Нейтральна фарба (Farbe neutral) 50 мл.
Цена: 6 euro

Добавить в корзину

 

Опис продукту:

 Іноді ми маємо справу з дрібними тріщинами на пофарбованій поверхні шкіри. З'являються шорсткі нерівності, для яких тонуючої фарби не достатньо. Рідка шкіра теж не найкраще рішення, тому що тріщини неглибокі. У таких випадках вдалим рішенням є нейтральна фарба нейтрального кольору.

Застосування:

 Для початку шорстку поверхню потрібно очистити і знежирити засобом бензин COLOURLOCK. Нейтральну фарбу накладають губкою. Після нанесення кожного тонкого шару дайте поверхні висохнути. Не підсушуйте поверхню феном! При необхідності повторіть процедуру, а нерівності акуратно вирівняйте шліфувальним падом. За допомогою нейтральної фарби можна ремонтувати дрібні пошкодження на шкірі. Після нанесення фарби шкіра не стає твердою. Більш глибокі тріщини на шкірі необхідно заповнити рідкою шкірою. Після нанесення нейтральної фарби Вам знадобиться пофарбувати виріб. Це можна зробити тонуюча фарба, підсушуючи кожен новий шар феном.

Загальні рекомендації:

 Нейтральну фарбу застосовують при сильних пошкодженнях шкіри, коли альтернативою є тільки заміна шкіри. Після використання нейтральної фарби шкіра не буде як нова, але подальша поява тріщин буде припинена.

 

 

 

 

© 2012 - 2014 LEDERZENTRUM