Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Рідка шкіра (Flüssigleder) 7 мл.


On-line магазин >> >> Рідка шкіра (Flüssigleder) 7 мл.
Цена: 17 euro

Добавить в корзину

 

Опис продукту:

Рідка шкіра - це спеціальна шпаклівка для ремонту невеликих дірок, подряпин, великих тріщин на поверхні шкіри. Шкіряна поверхня після ремонту з використанням цього засобу залишається еластичною.

Застосування:

Перед нанесенням рідкої шкіри необхідно знежирити поверхню засобом бензином COLOURLOCK. Ворсисті і потріскані ділянки вирівняйте шліфувальним падом. Пошкоджену поверхню заповніть рідкої шкірою і залиште на 2 години. Повторюйте процедуру поки не отримаєте очікуваного результату. Після нанесення рідкої шкіри поверхню дуже важко шліфувати. Але ремонтовану поверхню необхідно вирівняти, затерти шорсткості. Для цього використовуйте шматочок наждачного паперу: замочіть його в розчиннику GLD Colourlock, струсіть надлишок розчинника і моделюйте поверхню. Ті місця, де застосовувалася рідка шкіра потрібно підфарбувати тонуючою фарбою, щоб вирівняти колір і ступінь блиску. Для цього нанесіть фарбу в кілька шарів, кожен раз підсушуючи поверхню феном.

 Ремонт дірок: на ділянках, де поверхня схильна частому тиску, великі дірки зсередини підклеюють нетовстим шматочком шкіри за допомогою клею для шкіри. Відповідний шматочок шкіри можна вирізати з непомітної ділянки оббивки або шкіряного одягу. Заповніть пошкоджену ділянку рідкою шкірою так, як це було зазначено вище.

 Видалення глибоких подряпин: попередньо склейте краї подряпини клеєм для шкіри. Далі заповніть подряпину рідкою шкірою. Подряпини можна підклеїти зсередини тонким шматочком шкіри. Якщо подряпина дуже велика, краї необхідно зшити. Зшивайте шкіру там, де поверхня шкіри найміцніша.

Нашим клієнтам ми пропонуємо використовувати рідку шкіру спільно з набором LederFresh.

Важливо: використання даного засобу вимагає професійних навичок. При серйозних пошкодженнях звертайтеся до фахівців.

© 2023 LEDERZENTRUM