Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Набір для самостійної реставрації шкіри-LederFresh


On-line магазин >> >> Набір для самостійної реставрації шкіри-LederFresh
Цена: 50 euro

Добавить в корзину

 

Набір Ледер Фреш

 

 

 

 

 

Склад:

 

1.LEDER REINIGEP - чистячий засіб.

2.LEDER REINIGUNGBENZIN - бензин для шкіри (знежирювачах).

3.LEDER FRESH - фарба

4.LEDER VERSIEGELUNG - консерватор (закріплювач).

5.GLD LO'' ZUNG - розчинник.

6.LEDER SCHLEIFPAD - шліфувальний пад.

7.Щітка (COLOURLOK).

8.Губка.

9.Серветка.

Застосування:

 Підходить для фарбування гладкої шкіри в автомобілях, м'яких меблів, сумок, валіз та одягу з дрібними подряпинами і потьмянілими ділянками на поверхні.

Підбір кольору:

 Фарба підбирається індивідуально в кожному окремому випадку. Для цього знадобиться або назва фарби по VIN коду кузова, або зразок шкіри. Це може бути шматочок шкіри розміром з ніготь великого пальця (зазвичай його вирізають під сидінням). Також клієнти надсилають нам підголовник або козирок, які ми, звичайно ж, повернемо. Назву фарби виробника Ви можете уточнити в автомобільному салоні. Шкіряна оббивка за час використання змінює колір через вплив сонячного світла, температури, миючих засобів. В результаті, після кількох років колір оббивки буде значно відрізнятися від оригіналу. Саме тому краще всього вислати нам зразок шкіри.

Використання:

· Очищення засобом Colorlock Leder Reiniger mild. Ємність з піноутворювачем допоможе уникнути намокання шкіряної поверхні. Поверхню шкіряної оббивки потрібно чистити за елементами круговими рухами від шва до шва. Зволожте попередньо щітку водою і струсіть надлишок води. Нанесіть засіб для чищення на щітку і очистіть шкіряну поверхню. Залишки засобу зберіть сухою серветкою. Важливо, щоб матеріал з якого зроблена серветка не скочувався і не залишав на поверхні ворсин. Дайте поверхні висохнути протягом півгодини.

· Пошкоджені ділянки протріть Colorlock GLD-розчинником: невеликою кількістю засобу просочіть білу тканину (серветку) і протріть шкіряну поверхню, поки на тканині не з'явитися слід від фарби і поверхня не стане клейкою, після чого потрібно трохи почекати, щоб поверхня підсохла.

· За допомогою Colorlock Шліфпад видаліть шорсткості, якщо є тріщини, порізи або подряпини зашліфуйте шліфпадом край ушкоджень. Шліфувати потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити нитки на швах.

· Протріть поверхню Бензином для шкіри Colorlock: ви видалите жир, який під час експлуатації встигла увібрати шкіряна оббивка, пил після шліфування. (Скільки чекати поки висохне?) 5 хвилин

· Фарбування. Фарбу наносьте круговими рухами - починайте від пошкоджених ділянок; чим менша кількість шарів, тим краще. Кількість фарби що наноситься залежить від кольору - світла фарба має менший коефіцієнт контрастності і тому світлої фарби витрачається більше. Кожен шар фарби потрібно підсушувати феном.

 Після фарбування можна поверхню відшліфувати подом, для того, щоб вирівняти поверхню, особливо, якщо на шкірі багато потертостей. Якщо колір пофарбованої ділянки відрізняється від решти поверхні, нанесіть тонкий шар фарби на всю оббивку

 Після фарбування залиште шкіру висохнути. Будьте акуратними при фарбуванні швів, щоб не зафарбувати нитки.

· Захистіть поверхню засобом leder versiegelung: наносьте рівномірними рухами в одному напрямку, залиште поверхню висохнути. Помірно наносьте засіб, щоб уникнути білих розводів на поверхні після висихання засобу. Засіб не потрібно втирати, наносьте його м'якими круговими рухами. Засіб необхідно наносити кожні 3 місяці (для водійського крісла, для пасажирського і заднього дивана - кожні 6-12 місяців), щоб зберегти на довгий час отриманий після реставрації результат і шкіру від стирання.

Загальні рекомендації:

 Фарбу завжди перевіряйте в непомітному місці, щоб перевірити сумісність кольорів! Починайте фарбувати тільки після того як поверхня висохне (близько двох годин після очищення)!

 

© 2023 LEDERZENTRUM