Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Якщо шкіра скрипить


   

  Якщо шкіра скрипить

   Шкіра, яку використовують в автомобілях, часто неприємно скрипить. Застосовувані засоби часто виявляються безпорадними при видаленні скрипіння або їх дія нетривала. Скрип зазвичай з'являється при зіткненні двох різних матеріалів, поверхня яких відрізняється за структурою. Якщо розглянути будову шкіри під мікроскопом, то можна побачити безліч нерівностей. При натисканні поверхні труться одна об одну, що є причиною неприємного звукового ефекту. Засоби, які ми пропонуємо, мають таку молекулярну структуру, яка заповнює нерівності, тим самим зменшуючи скрип.

  Як позбутися скрипіння шкіри.

   Автомобільні та меблеві шкіряні поверхні мають тенденцію до скрипіння. Деякі засоби по догляду в змозі вирішити це питання. Приміром, бджолиний віск. Але, на жаль, не можна дати гарантію, що Ви повністю позбудетеся від скрипу. У випадку деяких видів шкіри бджолиний віск тільки посилить скрипіння шкіри. Щоб позбутися скрипіння шкіри необхідно вчинити таким чином:

   Почистіть шкіряну оббивку. Особливо зверніть увагу на складки, вигини і заломи. Зазвичай корінь проблем варто шукати саме в цих місцях. Для очищення пропонуємо вживати чистячий засіб Leder Reiniger mild.

   Після того, як поверхня висохла, необхідно застосовувати Lip Leisol. Засіб нанесіть гладкою ганчірочкою. Ділянки, де з'являється скрипіння, залиште сохнути, постарайтеся, щоб поверхня складок і вигинів була при цьому розправлена. На важкодоступні поверхні засіб можна нанести за допомогою пензлика.

   Lip Leisol на тривалий час видаляє і запобігає неприємне скрипіння. Після вище перерахованих процедур зігніть і розігніть шкіру в проблемних зонах. Якщо скрипіння зберігається, повторіть процедуру. Ми маємо в своєму розпорядженні широку гаму засобів, що запобігають скрипіння, для промислового застосування. Більше інформації можна отримати за електронною поштою: info@lederzentrum.ua

© 2023 LEDERZENTRUM