Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Очищення і догляд за шкірою автомобіля


   

  Очищення і догляд за шкірою автомобіля

   Автомобільна шкіра в 99,9% - це гладка одноколірна шкіра, з пофарбованою поверхнею. Це шкіра, верхній шар якої закрито оболонкою фарби. Раніше вся автомобільна шкіра дубилась за допомогою рослинних речовин. Останні 10 років популярності набуває шкіра, виготовлена ??хромовим дубленням. Що стосується очищення та догляду, важливим є не вид дублення, а вік і загальний стан шкіри. Чистити і доглядати за своїми шкіряними виробами Ви можете нашими наборами професійних засобів.

  Як чистити автомобільну шкіру

   Брудну шкіру необхідно почистити - залежно від ступеня забруднення - засобом Leder Reiniger mild. Дія засобу запобігає появі забруднень на шкірі. Якщо ви маєте справу з сильним забрудненням, додатково застосуйте Щітку COLOURLOCK.

  Як доглядати за автомобільною шкірою

   Протягом перших 3 років за шкірою потрібно доглядати засобом Leder Versiegelung. Нова шкіра не потребує зволоження. Вона ще досить жирна і для неї, мабуть, найактуальніша проблема витирання та фарбування одягом. Особливо, страждає водійське крісло (бічні підтримки спортивних сидінь і високі спинки) і часто протягом перших 3 років з'являються типові сліди витирання. Для світлої шкіри характерно фарбування одягом. Останнє успішно запобігає консервуючий засіб Leder Versiegelung. Крісло водія необхідно покривати захисним засобом кожні 3 місяці, інші шкіряні елементи - кожні 6-12 місяців. Коли шкіра старіє, їй потрібно зволоження, бо з часом вона стає сухою. Старій шкірі, таким чином, необхідний догляд кожні 3 - 6 місяців засобом Leder Versiegelung - молочком з UV фільтрами і антиаксидантами, які перешкоджають її старінню. Шкіра стане гладкою і м'якою. Старанно і постійно доглядаючи за поверхнею шкіряного виробу, Ви тим самим продляєте термін. Важливо: постійна помірна турбота за шкірою краще, ніж рідка і зайва! Шкіряній оббивці кабріолетів необхідний додатковий догляд засобом Elephant Lederfett. Цей засіб має сильну імпрегуючу дію, береже від впливу погодних умов і попереджає появу плісняви. Для всієї нашої продукції характерна інтенсивна дія. Тому важливо наносити засоби постійно і в невеликій кількості, а не багато і рідко. З шкірою принцип «чим більше, тим краще» не працює. Перші ознаки старіння шкіри завжди з'являються на поверхні, тому стежити за шкірою постійно і помірно (приблизно кожні 3 місяці) найкращий захист. Оновити колір при подряпинах може тонуюча фарба. Застосовуйте її дотримуючись вказівок в інструкції.

   Набір з очищення та догляду за шкіряною оббивкою автомобіля

  (Чистячий засіб: ємність з аплікатором - Leder Reiniger mild 125 мл, Консерватор - Leder Versiegelung 150 мл, губка 1 шт, серветка 1 шт)

© 2023 LEDERZENTRUM