Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Очищення і відновлення рульового колеса


   

  Очищення і ремонт рульового колеса
   
   Шкіра на рульовому колесі особливо схильна до витирання. Шкіряна поверхня, будучи в контакті з руками, постійно поглинає піт і жир. Піт і жир шкіри людини особливо небезпечні для оббивки! Шкіряні вироби стають ламкими, фарба - м'якою і з часом стирається. Ефективними засобами в профілактиці цих пошкоджень є чистячий засіб Leder Reiniger mild і Leder Versiegelung для регулярного догляду за шкірою. Засоби нейтралізують дію жирів і поту і припиняють витирання. Якщо кермо стало липким, радимо Вам додатково очистити його Бензином COLOURLOCK.
   
  Ремонт рульового колеса
   
   Якщо фарба зносилася, колишній вигляд шкіряного виробу можна повернути за допомогою тонуючої фарби. Єдина умова: очистити і знежирити поверхню. Найбільш засмальцьовані і липкі, ділянки частого контакту з долонями, слід протирати Бензином COLOURLOCK і знежирювачем в спрейе. Шорсткі місця додатково відшліфуйте перед відновленням кольору за допомогою шліфувального пада. Якщо фарба зовсім зносилася і шкіра стала дуже крихкою, то спочатку шкіру потрібно відшліфувати падом, а потім знежирити, дотримуючись інструкції. Для поновлення кольору керма використовуйте фарбу для шкіри. Рульове колесо, якщо можливо, необхідно демонтувати або ретельно заклеїти малярською стрічкою місця довколо.
   
   Після цих дій шкіряний виріб не стане новим, але буде виглядати доглянуто. Якщо результат здасться Вам незадовільним, необхідно подумати про професійний ремонт в нашому сервісному центрі. Дуже ламку або пошкоджену шкіру варто замінити. Охоче ??надамо Вам адреси спеціалізованих підприємств, які виконують такого роду замовлення.

© 2023 LEDERZENTRUM