Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Фарбування шкіряної оббивки автомобіля


   

  Фарбування шкіряної оббивки автомобіля

   Пофарбувати, відновити і відремонтувати шкіряну оббивку автомобіля неважко, якщо використовувати засоби Lederzentrum. Що стосується витирання фарби в основному мова йде про крісло водія. Оригінальна фарба піддається сильному витиранню. І все ж у цієї проблеми є своє рішення.

  Фарбування оббивки

   Для фарбування оббивки пропонуємо Вам придбати основний тонуючий набір, до складу якого входить Leder Reiniger mild 125 мл, Фарба 150 мл, Закріплювач для шкіри Leder Versiegelung 150 мл. У разі значних забруднень необхідно почистити шкіру миючим засобом Leder Reiniger mild. Якщо основне забруднення знаходиться на обличчі шкіри, то використовуйте для очищення щітку COLOURLOCK. Ділянки для фарбування і відновлення необхідно додатково знежирити Бензином COLOURLOCK для поліпшення дії засобів по відновленню. Засіб, що очищає шкіру, Leder Reiniger mild добре видаляє бруд, але не прибирає раніше нанесені силікони, масло або віск, що міститься в більшості консервуючих засобів. Ці речовини погіршують адгезію тонуючої фарби і Рідкої шкіри. Шерсткі ділянки, де витерлась фарба, необхідно перед ремонтом або фарбуванням вирівняти за допомогою шліфувального пада. Це потрібно робити дуже акуратно, щоб не пошкодити поверхню шкіри і структуру ниток, якими зшивається шкіра на сидінні. Якщо існує необхідність видалити стару фарбу, яка погано тримається, відвалюється, злазить, пропонуємо застосувати розчинник GLD. Після нанесення він піднімає старий закріплювач фарби і покращує зчеплення ремонтних засобів. Ділянки оббивки, на яких злізла фарба і з'явилися тріщини, колір оновлюють тонуючою фарбою. Ділянки, де різниця в кольорі найбільш помітна радимо накладати барвник кілька разів, одночасно підсушуючи феном. Барвник разом із сполучною речовиною заповнює нерівності і закріплюе,  тому пошкодження верхнього шару покриття практично зникнуть. Перед тим, як знову використовувати шкіряний виріб необхідно застосувати засіб Leder Versiegelung - консерватор для шкіри - в області дверей і сидіння. Завдяки цьому ймовірність стирання зменшується. Фарбу ми підбираємо індивідуально, за зразком клієнта. Це завжди самий вірний спосіб підібрати фарбу. Необхідно вирізати клапоть шкіри під сидінням або за підкладкою. Поверхні розміром з ніготь великого пальця достатньо. Можна також надіслати підголовник або козирок. Ми, звичайно ж, їх повернемо.

   Ми пропонуємо тонуючу фарбу 46 стандартних кольорів. Якщо потрібної Вам фарби немає на палітрі кольорів, то знадобиться зразок або назва фарби виробника. Фотографії палітри в інтернеті спотворює кольори. За бажанням ми надішлемо Вам палітру поштою. Можна також запитати автомобільному салоні про назву фарби за номером кузова (VIN).

  Відновлення оббивки

   Великі подряпини, сухі тріщини і дрібні подряпини можна відремонтувати, застосовуючи Рідку шкіру або Нейтральну фарбу. Необхідно дотримуватися правил, які даються окремою статтею в розділі Часті питання. Тонуючу фарбу після нанесення потрібно зафіксувати Leder Versiegelung, засобом який захищає і консервує шкіру. Щоб краще зберегти результати відновлення, необхідно під час подальшого використання правильно доглядати за шкірою. Для цього радимо Вам застосовувати набір по догляду за шкіряною оббивкою автомобіля. Завдяки UV фільтрам, поверхня старої, дорогої шкіри захищена від вицвітання. Крім того, шкіра стає гладкою і м'якою. Регулярний догляд продовжує термін служби ваших шкіряних виробів. Важливо: краще доглядати за шкіряним поверхнею виробу регулярно і бережливо, ніж рідко і надмірно! Таким чином, водійське крісло необхідно консервувати кожні 3 місяці, інші шкіряні елементи - кожні 6-12 місяців. Шкіряний салон кабріолета необхідно консервувати засобом Elephant Lederfett. Цей засіб має сильний імпрегуючі властивості, береже шкіру від впливу навколишнього середовища і попереджає появу плісняви. Наші засоби не зроблять шкіру новою, але все, що кидаеться в очі, стане невидимим або практично невидимим. Шкіра стане виглядати доглянутою. Якщо такий результат здасться Вам незадовільним, Ви можете звернутися до нас за професійним відновленням.

© 2023 LEDERZENTRUM