Правильний блиск автомобільної шкіри
Що значить: шкіра правильно блищить? На це питання важко відповісти. Один клієнт віддає перевагу матовій шкірі, інший хотів би супер глянець, а деякі хотіли б зробити своїм колекційним моделям оригінальний вигляд.
Більшість шкіри спочатку були матовими, але засоби з догляду та полірування, контакт з одягом з часом роблять поверхню глянцевою і надають їй блиск.
Ця різниця особливо помітна, якщо порівнювати водійське сидіння і заднє пасажирське, що стосується меблів, задні частини і простір між подушками відрізняються, наприклад, від спинки. Завжди десь знайдеться шматочок «недоторканої» шкіри, що зберегла первісний вигляд. Якщо за час експлуатації шкіра стала блискучою, як правило, досить очистити її засобом Leder Reiniger mild і захистити консервирующим засобом Leder Versiegelung. Шкіра стане майже така ж матова як була. Зволожте тканину засобом по догляду і рівномірно розподіліть його без полірування. Якщо трохи блиску залишиться, на наступний день потрібно протерти оббивку чистою вологою тканиною.
Експлуатуючи меблі, не можна уникнути повторної появи блиску. Повторюйте вище описані процедури в міру необхідності.
Дехто хоче навмисно змінити первинний вигляд оббивки салону. Шкіра, на думку власника, може бути занадто матовою або глянцевою. При частковій заміні оббивки в автомобілі, підібравши відповідний колір, зовсім забувають про ступінь блиску.
Щоб згладити таку відмінність, ми пропонуємо Вам продукцію нейтрального кольору. Це тонуюча фарба (мат) і тонуюча фарба (глянець). Завдяки цим продуктам можна вільно регулювати ступінь блиску. Перед їх вживанням шкіряну поверхню потрібно додатково знежирити Бензином COLOURLOCK (Leder Reinigungbenzin). Далі рівномірно тонким шаром нанесіть Нейтральну фарбу. Багаторазове використання посилює потрібний ефект. Кожний шар засобу підсушуйте феном. В кінці застосовуйте Leder Versiegelung (для матової шкіри) або Elephant Lederfett (для глянцевої шкіри).
Деякі клієнти хочуть, щоб шкіра залишилася така ж матова, як з салону. На жаль не завжди можна втілити в життя таке побажання. Шкіру можна заматувати тільки в певній мірі. Під мікроскопом в поперечному перерізі поверхня шкіри нагадує альпійський пейзаж.
Саме відображення цієї шорсткої поверхні додає матовий відтінок шкірі. Кожен раз, коли ви сідаєте або встаєте, при кожному рухові автомобіля, «височини» на шкірі згладжуються і поліруються. Після кожного дотику на шкірі залишається небагато жиру (як на склі, якщо до нього доторкнутися пальцями), який заповнює «долини». В результаті, поверхня згладжується і змінює своє відображення. Наприклад, водійські рукавички не захищають від жиру шкіряну поверхню, а тільки додатково її полірують.
Висновок: матовий блиск шкірі частково можна повернути в процесі очищення, при якій віддаляються раніше нанесені воско і жиромісткі речовини, Якщо шкіра за роки порядком зносилася, то первісний вигляд їй можна повернути за допомогою фарби і матового лаку-закріплювача. Ступінь матовості не повинна стати нав'язливою ідеєю. Це природно, що з часом шкіра починає більше блищати, і якщо це починає Вам заважати, шкіру слід повторно почистити і нанести засіб по догляду. Трьох місячної перерви між процедурами по догляду і захисту цілком достатньо. Нижче на картинках показані структури шкіряної поверхні мат (1) і глянець (2)

