Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Сліди від шин на автомобільній шкірі


   

  Сліди від шин на автомобільній шкірі

   Відбитки шин на автомобільній шкірі - проблема, з якою все частіше стикаються власники автомобілів. Під час заміни зимової гуми на літню і на оборот або при продажу, шини зазвичай кладуть на заднє сидіння. Так на світлій шкірі залишаються сліди від шин. Протектор і профіль у вигляді коричнево-чорних плям легко впізнати на поверхні шкіри. Іноді достатньо кількох годин, щоб з'явилися такі плями. Сліди залишаються навіть при транспортуванні шин в чохлах. Масла, що містяться в шинах, проникають в шкіру і забарвлюють її.

   Плями, в даному випадку сліди від шин, видалити також важко як татуювання з шкіри. Барвник від шин проникає глибоко всередину і навіть чистячі засоби не здатні його видалити. Зафарбувати ці сліди теж неможливо. Так як вони, проникаючи в структуру шкіри, з'являються разом з фарбою і через кілька днів знову видно на поверхні «у всій красі».

   Таким чином, існує два можливих рішення проблеми: звернутися за допомогою на профільне підприємство або замінити оббивку. Видалення слідів гуми з поверхні шкіряної оббивки тривала і дорога процедура. Для того, щоб видалити сліди гуми з шкіряної оббивки зніміть фарбу. Так як, масла які містять барвники легко проникають через шар фарби на поверхню, то спочатку видаляють фарбу під час дорогої і тривалої процедури, а потім і залишки, які проникли в шкіру. Тільки потім, після видалення перешкоди фарбу можна нанести заново. Перед ремонтом поцікавтеся: у скільки обійдеться нова шкіряна оббивка.

   Якщо вартість послуги для Вас занадто висока, ви можете спробувати видалити сліди від шин самостійно. Але ми не даємо гарантію, що кінцевий результат буде таким же як після професійної очищення. Зволожите серветку Бензином COLOURLOCK і протріть оббивку, щоб знежирити поверхню і видалить з поверхні шкіри масла.

   Далі необхідно сприснути плями знежирювачем COLOURLOCK. Засіб має висохнути на поверхні шкіри. Абсорбуючи жир, він темніє. Порошок і залишки масла пропилососьте, все, що залишилося акуратно витріть вологою ганчіркою просоченою Бензином COLOURLOCK. Цей процес повторюйте до тих пір, поки не буде помітний результат: порошок перестане темніти і сліди повністю зникнуть. Найчастіше, очищені місця світліше в порівнянні з усією поверхнею. Жир зруйнував фарбу на поверхні шкіри. Для того, щоб вирівняти колір використовуйте тонуючу фарбу, яку ми підберемо для Вашої оббивки індивідуально. Пофарбоване мысце законсервуйте засобом, відповідним Вашій оббивці. Це захистить шкіру від повторної втрати кольору і обмежить вплив жирів, тим самим зменшить ризик появи темних плям.

© 2023 LEDERZENTRUM