Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Заломи і складки на шкірі


   

   

  Заломи і складки на шкірі

   Клієнти часто звертаються з питаннями, як видалити заломи і складки на автомобільній шкірі. Під заломами ми розуміємо, деформації, які з'явилися в результаті неправильного зберігання предметів на шкірі. Складки, в нашому розумінні, це з часом з'явилися загини на сидінні крісла водія.

  Поради при загинах і складках

   Іноді достатньо розігріти складки феном і спробувати їх вирівняти. Якщо шкіра вирівнюється, то ці ділянки відразу ж охолодіть холодним залізом або холодним предметом, який її розрівняти. Після того, як Ви розігріли шкіру на пошкодженій ділянці, ці місця можна розрівняти рукою, прокочуючи між пальцями шкіру в зворотному напрямку. Чим сильніше залом, тим важче від нього позбутися. Коли волокна вже деформувалися. Не існує такого засобу, який міг би цю проблему вирішити. Якщо нічого не допомагає, необхідно вирівняти шкіру з внутрішньої сторони. Ви можете тільки в деякій мірі позбавитися від заломів, але не повністю видалити їх.

   Поради щодо складок

   Складки, які з'явилися на шкірі в результаті її використання, на жаль, не можна видалити. Досягнувши короткочасного ефекту, виконуючи вище описані дії, складки через деякий час будуть виглядати як раніше. В якійсь мірі вони ставлять питання про використання шкіри в салоні автомобіля. Не прикрашають шкіру тільки серйозні, односторонні зморшки. В результаті навантаження шкіра завжди прогинається в тих же місцях, де зім'явся набивний матеріал. Ні засоби, ні докладені зусилля не допоможуть Вам позбутися від заломів. Волокна шкіри в цих місцях через часте згинання розтягуються зовні, і збиваються всередині і тому шкірі в цих місцях вже не можна повернути первісний вигляд. Так, наприклад, зігнутий папір не стане знову рівним, навіть якщо її попрасувати. Тому місце залому відрізняється від усієї поверхні. В таких випадках завжди можна звернутися за порадою до фахівця і дізнатися: чи є можливість видалити або розгладити місце залому.

© 2023 LEDERZENTRUM