Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Як чистити і доглядати за шкірою Buffalo


   

  Як чистити і доглядати за шкірою Buffalo

   Часто волову шкіру називають шкірою Buffalo або буйволячою шкірою. Вона має стерту натуральну структуру поверхні завдяки чому, шкіра набуває особливого бархатистого вигляду. Це шкіра з відкритими порами. Поверхня шкіри Buffalo вбирає вологу, що призводить до потемніння шкіри. Її переваги: приємна, тепла і красива структура. Теляча шкіра буйвола міцна і довговічна, але з часом вона набуває блиск, легко брудниться і швидко втрачає свій колір.

   Нову шкіру Buffalo необхідно імпрегновану засобом Анілін Протектор. Воно захищає шкіру і береже її від висихання і вицвітання. Якщо експлуатуючи такі меблі ймовірність появи плям висока, то буйволячу шкіру варто додатково просочити. Ми радимо зробити цю процедуру протягом року після покупки меблів і потім робити це регулярно.

   Якщо з'явилася пляма або потертість, то чистити й доглядати за шкірою буйвола ми пропонуємо засобами з Набору по догляду за ворсистою шкірою. Завдяки цьому шкіра знову стане чистою і доглянутою. Радимо також імпрегновану шкіру спеціальними пропитками. Що стосується шкіри Buffalo, то ми приготували для Вас повну колекцію засобів з очищення та догляду для самостійного використання.

   Засмальцьовані місця потрібно додатково акуратно почистити Бензином COLOURLOCK (Leder Reinigersbenzin). Свіжий жир, плями від рослинного масла слід видалити знежирювачем COLOURLOCK (Fettabsorber Fleckenspray). Дотримуйтесь інструкції з використання цього засобу. Якщо буйволяча шкіра потемніла і трохи вицвіла, Ви можете повернути їй колір з допомогою Фарби Нубук Fresh (Nubuk Fresh) - відтінок для шкіри Buffalo. Перед фарбуванням очистіть простір від жиру Бензином COLOURLOCK! Для відновлення одного гарнітура Вам знадобитися близько 1 літра тонуючого засобу (фарби), тому що шкіра Buffalo добре вбирає тонуючі речовини. Видалення сильних забруднень, засмальцьованих плям довірте профільному підприємству. Lederzentrum надає такі послуги. Будь ласка, зв'яжіться з нами.

© 2023 LEDERZENTRUM