Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Як видалити плями від джинсів


     Дуже часто на гладкій шкірі світлих кольорів такі як: беж або жовтий, трапляються фарбування. Це відноситься як до меблів, так і до автомобільної оббивки. Забарвлювати може найрізноманітніша одяг (брюки, куртки, пояси і т.д.). Матеріали, такі як джинси, текстиль або шкіра, часто забарвлюють поверхню шкіряних меблів. Відбувається хімічна реакція з'єднання пігментів фарб. Найбільша трудність полягає в тому, що пігменти стають частиною поверхні шкіри. Таке фарбування не можна видалити за допомогою доступних засобів у звичайних магазинах. Використання звичайних чистячих засобів тільки посилює фарбування.

     Фарбування поверхні необхідно спочатку очистити засобом LederReinegermild. Якщо далі видні фарбування, використовуйте на поверхні плямовивідник для шкіри з закритими порами. З часом фарбування в'їдаються. І тому найкраще якомога раніше видаляти такі ушкодження. Нанесіть плямовивідник на поверхню шкіри і залиште приблизно на 3-5 хвилин. Залишки засобу необхідно зібрати сухою ганчіркою. Потім шкіру потрібно очистити. Після цієї процедури може з'явитися невелика різниця в кольорі фарби.

     Якщо пошкоджена фарба на поверхні, можливо не до кінця вдається видалити фарбування, в таких випадках потрібно використовувати фарбу. Якщо плями дуже темні, наносите фарбу в декілька шарів, між тим підсушуючи поверхню феном.

     Щоб запобігти подальше фарбування необхідно регулярно протирати шкіру закріплювачем LederVersiegelung. Це засіб закриває поверхню шкіри і не дозволяє проникати чужорідним пігментам в поверхню шкіри.

     Для захисту поверхні, яка не потребувала реставрації, необхідно також почистити засобом LederReinigermild, а потім протерти закріплювачем LederVersiegelung.

© 2023 LEDERZENTRUM