Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Очищення еко-шкіри і шкіри Bycast


  Очищення еко-шкіри і шкіри Bycast

   В останні роки дуже швидко поширився новий вид шкіри. Це натуральна або штучна шкіра, часто в коричневих, червоних і чорних відтінків. Вона відрізняється блиском поверхні і створює відчуття старовини. Вона продається як Bycast Leder, PU-Leder або як Pull Up Optik. Це фарбована ??теляча шкіра. Верхня частина такого матеріалу як правило поліуретан. Верхня частина штучної шкіри та еко-шкіри в 100% теж поліуретан. Це говорить про те, що що способи очищення цих матеріалів будуть збігатися.

   Догляд за матеріалом з поліуретановим покриттям і без нього в корені відрізняється. Тут важливий не догляд за шкірою, а догляд за плівкою і поліуретану, тому як засоби по догляду не проникає глибше верхнього шару. Ці види шкіри потрібно очищати засобом Leder Reiniger mild за допомогою гладкої вологої серветки. Кожні 3-6 місяців шкіру потрібно консервувати засобом PU-Protector. Гладку, м'яку тканину трохи зволожите засобом PU-Protector і протріть поверхню шкіри: таким чином видаляються забруднення, шкіра стає м'якою, а дрібні сліди експлуатації зникають. Цим Ви повернете первинний натуральний блиск шкірі.

   Важче видалити подряпини і дірки. Подряпини можна іноді видалити за допомогою гарячого повітря. Шкіру потрібно сильно розігріти, і є надія, що подряпина зникне. Робити вищеописане потрібно з великою обережністю. За дуже високої температури можна необоротно пошкодити поліуретанову плівку. Тому зробіть схожу подряпину в непомітному місці, наприклад, під диваном, і проведіть тест. Подряпина не повинна бути дуже глибокою.

   Є можливість відремонтувати оббивку за допомогою фарби. Фарба дозволяє корегувати колір, покращує зовнішній вигляд меблів. Фарба повинна підбиратися під колір меблів.

   Шкіра Bycast не стійка до жирних плямам. Тому ми радимо використовувати набір по догляду за шкірою Bycast і еко-шкіри. Консервуйте і очищайте в першу чергу місця постійного контакту з тілом і волоссям. Пошкоджену шкіру (матову і клейку) залишається тільки замінити.

© 2023 LEDERZENTRUM