Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Очищення і догляд за штучною шкірою


   Очищення і догляд за штучною шкірою (вощений шкіра, шкіра Pull Up)

    Штучна шкіра і шкіра Pull Up це різні назви одного й того ж. Це шкіра з ПУ покриттям.

   Вощена шкіра - це шкіра з пігментного обробкою, поверхня якої захищена воском і спеціальними жирами.

   Pull Up Leder - це не до кінця штучна. Справа в тому, що перший верхній шар - це поліуретан, а ось внутрішні, другий і третій, це натуральна дефектна шкіра після спеціальної обробки. Зовні Pull Up Leder нагадує вощений шкіру. Штучне покриття ПУ дозволяє створювати шкіру самих різних кольорів і при цьому зберегти якості натуральної шкіри: шкіра «дихає» і стійка до деформацій. До стирання, розтягування, низьких температур шкіра PU дуже стійка. І звичайно ж головною перевагою цієї шкіри як і в натуральній є циркуляція повітря і здатність шкіри дихати. Існує простий спосіб визначити що перед Вами шкіра Pull Up, проведіть нігтем по поверхні шкіри і проведіть серветкою на цій ділянці. Pull Up завжди залишить тонкий слід фарби на серветці і подряпину. Якщо серветка залишилася чистою, то перед Вами шкіра Bycast. Дуже важливо визначити тип шкіри, тому що за шкірою Bycast і шкірою Pull Up доглядають по-різному.

   Неправильне очищення та догляд можуть пошкодити шкіру. За дуже короткий час на поверхні шкіри з'являється наліт. І це природне явище для цього виду шкіри. І при покупці меблів з вощеного шкіри покупець повинен бути поставлений про цей факт до відома. Ремонт шкіри Pull Up Незначні пошкодження, дрібні подряпини на шкірі можна видалити, поліруючи поверхню засобом Streach away. У деяких випадках пошкодження зовсім зникнуть. Усунути більш серйозні пошкодження можна тільки спеціальними ремонтними засобами і в профільній майстерні.

   Для очищення шкіри використовуйте засіб LederReinigermild (ємність з аплікатором, генеруючим піну). Втирати засіб протипоказано! Після очищення використовуйте засіб Streach away по догляду та консервації шкіри Pull Up. Регулярно проводите процедури з консервації шкіри. В залежності від інтенсивності кожні 3-6 місяців.

© 2023 LEDERZENTRUM