Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Ремонт меблів - антикварна шкіра


   Ремонт меблів - антикварна шкіра Стара шкіра в античній меблів часто дуже суха, на ній частіше з'являються трещіни.В залежно від пошкоджень і якості шкіри можна досягти різного ефекту. Тільки ще досить міцну шкіру можна відреставрувати, але таких видів шкіри дуже мало. Шкірі можливо повернути первісний стан, але тільки зовні, а ось користуватися такими меблями вже буде не можна. Найчастіше таку шкіру використовують в якості декорацій, а меблі ставати музейним експонатом.

   При дуже сильних забрудненнях спочатку потрібно видалити пил і помітну бруд з поверхні шкіри. Решту потрібно очистити пінної LederReinigermild. Увага! Шкіра не повинна намокнути.

   Після очищення протріть шкіру сумішшю, яка на 50% складається з оцту (25% кошти IPAColourlock) і 50% води. Акуратно протерти. Це відновить pH шкіри, і шкіра зробить її більш стійкою.

   Дуже суху шкіру потрібно заново збагатити жиром, речовиною яке складається з 20% жиру Colourlock i 80% води, акуратно втирати, залишити до висихання, цю процедуру необхідно повторити. Коли шкіру досить зволожили і вона стала еластичною, поверхня перед ремонтом і фарбуванням протріть Бензином Colourlock, який прибере зайвий жир, який міг залишитися на поверхні шкіри.

   Дуже часто шкіра вся покрита тріщинами, в деяких випадках не вистачає невеликих елементів. При тріщинах і подряпинах ремонт поверхні протріть Бензином Colourlock, після чого накладіть грунт. Грунт наноситься губкою в той момент коли поверхня починає бути клейкою.

   Грунтовка шкіри покращує адгезію ремонтних засобів. Після того як грунт висохне (після висихання грунт залишається трохи клейким на дотик) подряпини і пошкодження необхідно наповнити рідкої шкірою. Глибокі подряпини або розриви можна підклеїти шматочком тканини за допомогою клею Colourlock, що зробить поверхню більш стійкою.

   Якщо на шкірі є дірки або пошкодження потрібно підібрати нові клапті шкіри. Перед тим як вставити відсутній елемент, підклейте знизу шматочок тканини. А зверху, на тканину, наклейте приготований шматочок нової шкіри. Тріщини на шкірі рослинного дублення світліше, ніж поверхня, тому вирівняти колір ми пропонуємо за допомогою засобу AntykFinish. Якщо тріщини є на всій поверхні сидіння або спинки нанесіть спочатку нейтральну фарбу, з її допомогою Ви позбудетеся від усіх нерівностей і відновите стійкість поверхні.

   Нейтральну фарбу нанесіть губкою після грунту. Поверхня підсушіть феном або залиште висохнути самостійно. У разі сильних пошкоджень можна наносити фарбу кілька разів пензликом і після кожного разу залишати сохнути. Нейтральну фарбу можна шліфувати, і тому будь-які нерівності після фарбування можна вирівняти шліфувальним падом. Рідка шкіра призначена для видалення окремих глибоких пошкоджень. Її не використовують для ремонту всій поверхні. Часто трапляється так, що більшу площу пошкоджень не можна вирівняти за допомогою шліфпада. І єдиним засобом у цьому випадку є Олівець GLD. Нейтральна фарба призначена також для маленьких пошкоджень поверхні.

  Після всіх реставраційних процедур, поверхня шкіри ми можемо вирівняти. Засобом AnticFinish. AnticFinishнаносім губкою після того, як поверхня загрунтована. Всі шорсткості можна прибрати за допомогою шліфувального пада. Після застосування AnticFinishкоже забезпечений свіжий і шикарний вигляд.

  В кінці нанесіть тонким шаром засіб ElefantLederfett. Це захисний засіб потрібно наносити кожні 6 місяців, що забезпечить правильну консервацію антикварної шкіри.

© 2023 LEDERZENTRUM