Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Ремонт тріщин і подряпин на шкірі


     Рідка шкіра Colourlockето паста для заповнення, глибоких подряпин, тріщин і отворів. Реставрується ділянка необхідно протерти Бензином Colourlock, тим самим знежирити поверхню. Місця подряпин, де поверхня шкіри пошкоджена, необхідно відшліфувати падом Colourlock, що зробить поверхню гладкою. Рідку шкіру ми наносимо на пошкоджені місця і залишаємо приблизно на 2 години до висихання. Ці дії повторюйте до тих пір, поки поверхня пошкодженої ділянки не зрівняється з поверхнею шкіри. Всі нерівності на рідкої шкірі ми можемо за допомогою невеликого вирізаного шматочка наждачки із зернистістю 800. Наждачний папір потрібно трохи зволожити засобом GLDColourlock-це зробить рідку шкіру більш пластичної і дозволить Вам змоделювати поверхню.

     Колір на поверхні рідкої шкіри вирівняйте фарбою. Фарбу Ви можете наносити в декілька шарів не буде помітно відмінність в кольорі, між тим підсушіть шкіру феном для волосся. Фарба підбирається за індивідуальним замовленням. Великі дірки і розриви на ділянках, де поверхня шкіри знаходиться під постійним тиском, потрібно обов'язково підклеїти шматочком шкіри за розміром трохи більше, ніж ушкодження. Потім заповніть пошкодження рідкої шкірою. Повторюйте останнім кілька разів, як було описано вище.

     Виступаючі краї подряпини необхідно підклеїти клеєм Colourlock, і склейте їх. Потім заповніть рідкої шкірою так як описано вище. Підклейте латку в тих місцях, де поверхня піддається постійному тиску.

     При дуже великих розривах і ламких старих шкурах, краї шкіри можна приблизно 3-4 см зшити. За допомогою рідкої шкіри, замаскувати залишилися поглиблення. Зшивати потрібно в тих місцях, де поверхня шкіри найбільш міцна. При великих пошкодженнях ділянок шкіряній поверхні, де шкіра піддається постійному тиску, необхідно пошкоджений елемент шкіри замінити на новий.

© 2023 LEDERZENTRUM