Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Видалення з шкіряної оббивки слідів від кігтів кота


   Видалення з шкіряної оббивки слідів від кігтів кота

   Дуже часто домашні тварини, а саме коти, псують поверхню шкіряних меблів.

   Описаний нижче спосіб видалення ушкоджень належать до меблів з гладкою одноколірної шкіри з матовим або глянсовим покриттям. Не застосовуйте ці поради до анілінової шкірі і шкірі такий як нубук, велюр.

   Ви з легкістю зможете визначити яка у Вас шкіра: гладка або анілінова. Для цього нам знадобитися кілька крапель води. У випадку з анілінової шкірою, нанесена вода вбереться в поверхню шкіри і призведе до потемніння шкіри. На гладкій шкірі вода залишається на поверхні.

   Якщо Ви не впевнені до якого виду шкіри відноситься оббивка Ваших меблів, то ми просимо Вас зробити фотографії з великим збільшенням і прислати до нас на електронну пошту. На шкірі темного кольору подряпини і пошкодження завжди світлі, і на оборот зі світлою шкірою, де подряпини будуть темними. В результаті, пошкоджені ділянки шкіряної оббивки втрачають гладкість і стають грубими. Різницю в кольорі можна виправити фарбою для шкіри Colourlock, яка не залишає слідів на одязі. Часто після використання фарби для шкіри колірні відмінності зникають.

   Перед тим як нанести фарбу необхідно очистити поверхню бензином Colorlock. Це знежирити поверхню. Наступні пошкоджені місця потрібно протерти Шліфувальні падом, щоб вирівняти поверхню. Сильні задирки можна акуратно відрізати манікюрними ножицями. Після цього можна почати акуратно наносити фарбу для шкіри. Там, де різниця в кольорі дуже велика, фарбу слід наносити кілька разів і акуратно підсушувати феном. Фарба володіє легким заповнює властивістю. І після використання фарби дрібні подряпини повністю зникають. Глибокі подряпини, де існує можливість розриву можна використовувати рідку шкіру. Ці процедури стабілізують поверхню, але не усувають колірна відмінність. Для вирівнювання кольору потрібна фарба, яка наноситься на поверхню. Одиничні і незначні пошкодження можна виправити за допомогою клею для шкіри. Відірвані клапті шкіри намажте клеєм і акуратно втисніть в поверхню шкіри. Зайвий клей видаліть.

   Один наш клієнт надіслав нам пораду, щоб в чистячий засіб додати білий мелений перець в кількості не непомітному для людини. Так приготоване засіб необхідно нанести на ділянки, які пошкодив Ваш улюбленець. Цей спосіб на даний момент ми не тестували.

© 2023 LEDERZENTRUM