Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Видалення жирних плям з шкіряної оббивки меблів


    Видалення жирних плям з шкіряної оббивки меблів

     Часто на меблях, зроблених з гладкої шкіри з відкритими порами (анілінова і семіаніліновая шкіра), а саме на спинці на рівні голови, підлокітниках з'являються темні засмальцьовані плями. Це відноситься до меблів, якій більше ніж 5 років.

     За час експлуатації шкіра поглинала жир, піт і пил і через кілька років це призвело до появи темних плям. Самостійно намагатися видалити плями дуже важко. За допомогою зверніться в спеціалізовану майстерню. Шкіру очистять, знежирять і заново пофарбують. Ми з радістю допоможемо Вам знайти відповідну майстерню. Якщо ціна здасться Вам занадто високою на професійні послуги, Ви можете використовувати засоби, які візуально поліпшать вигляд меблів.

      Бензин Colourlock нанесіть на серветку і протріть меблі. Цим Ви знежирити поверхню. Потім знежирювачем Colourlock обробіть темні плями і залиште засіб до повного висихання на поверхні шкіри. Порошок, абсорбуючи жир, потемніє. Порошок, що залишився, видаліть пилососом. Для завершення знежирення протріть поверхню Бензином Colourlock.

     Вищеперелічені процедури повторюйте до тих пір, поки Ви не помітите значних поліпшень або поки жирна пляма не зникне зовсім. Ділянки шкіри, де проводилась очистка таким способом світліше від решти поверхні. Жир знищив фарбу на поверхні шкіри. Вирівняти колір можна за допомогою фарби Colourlock, які ми підбираємо для Ваших меблів індивідуально. Після фарбування захистіть поверхню засобом Anilin Protector. Це захистить шкіру від подальшої втрати кольору і обмежить проникнення жирів, а як наслідок зменшить ризик появи темних плям.

© 2023 LEDERZENTRUM