Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Чищення та догляд за алькантарою і іншими матеріалами


   

  Чищення та догляд за алькантарою і іншими матеріалами
   
   Такі матеріали як Алькантара (Alcantara) або Amaretta є матеріалами з ультрамікрофібри (синтетичного матеріалу), який нагадує шкіру. Зовнішній вигляд і на дотик Алькантара така ж, як сира шкіра. Цей матеріал необхідно постійно пилососити і протирати вологою серветкою. При появі плям і звичайних забруднень можна застосовувати Засіб для очищення тканини COLOURLOCK. Він прекрасно підходить до цього матеріалу, який використовують для оббивки меблів і автомобільних салонів. Свіжі плями на Алькантаре найкраще видаляти відразу, чистою серветкою, яка добре вбирає вологу. Ні в якому разі не тріть шкіру занадто сильно, щоб не пошкодити поверхню. Очищення слід проводити від шва до шва. Жирні забруднення і плями можна обережно очистити Бензином COLOURLOCK. Завжди необхідно спочатку тестувати засіб у непомітному місці і перевіряти його реакцію з матеріалом.
   
   Щоб у майбутньому зменшити ризик появи плям і забруднень, застосовуйте Імпрегнат для тканини COLOURLOCK. У випадку з алькантарою необхідно дуже обережно поводитися з гарячим. Попіл від сигарет безповоротно зіпсує оббивку салону з алькантари.
   
   Нам регулярно доводиться відповідати на питання про скочування та затяжки. Найчастіше нічого іншого не залишається окрім як замінити оббивку. Існують спеціалізовані підприємства, які вирішують цю проблему методикою сухого гоління або видаленням. Не завжди варто приймати рішення на користь останнього. Вдаватися до допомоги таких підприємств можна тільки в тому випадку, коли вже нічого втрачати.

© 2023 LEDERZENTRUM