Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Видалення слідів від ручки, чорнильних плям


   

  Як видалити ручку, чорнильні плями

   Видалити пляма від чорнила на шкіряному виробі необхідно почати з визначення типу шкіри. Поверхня гладкої шкіри покрита шаром фарби. Крапля води на такій шкірі не вбереться в поверхню. Плями від ручки з неї видалити порівняно легко. Необхідно взяти скотч і наклеїти його на чорнильну риску або пляма (перед цим перевірити в невидимому місці). Обережно зняти стрічку. Якщо на тасьмі залишився синій слід, то продовжуйте прати ручку за допомогою нового відрізка скотча до тих пір, поки на ній не залишиться слідів. Таким чином, віддаляється надлишок чорнила і не пошкоджується шкіряна поверхня. Далі використовуйте Олівець для видалення плям від ручки COLOURLOCК. Сильно натисніть на нього, щоб фетр наповнився миючим засобом і вже просоченою повстю, ударними рухами, видаліть забруднення. Ні в якому разі не тріть і не водіть по поверхні кінчиком олівця. Нанесіть засіб, а потім акуратно видаліть його, промокнувши білою серветкою. Старі чорнильні плями видалити важче, ніж свіжі. Якщо після очищення ще помітні сліди чорнила або з поверхні шкіри стерлося трохи фарби, використовуйте фарбу COLOURLOCК, щоб вирівняти колір. Після всіх процедур слід заново законсервувати шкіру засобом Leder Versiegelung.
   
  Як правильно видалити плями від ручки на сирій або аніліновій шкірі
   
   Анілінова і сира шкіра (гладка шкіра з відкритими порами, на ній крапля води вбирається, залишаючи темний слід) необхідно чинити так, як було описано вище, використовуючи молярний скотч. Для цих видів шкіри не використовуйте олівець-плямовивідник тому, що забруднення знаходиться не на поверхні шкіри, а всередині і використання олівця привело б до появи нових плям. Решту плями з одноколірної шкіри можна видалити тонуючою фарбою. До сирої шкіри не застосовуйте тонуючу фарбу! Після використання скотча можна спробувати видалити залишки Шліфувальним падом. Якщо сліди будуть все ще видно, їх зможуть видалити тільки в компетентних майстернях. Кожен раз консервуйте шкіру засобом Анілін Крем. Що стосується одягу, за порадою зверніться до наших фахівців.
   
  Як видалити плями від гелевих ручок, фломастерів
   
   Видалення плям від чорнила на гладкій шкірі: відсоток видалення чорнильних плям з гладких шкір з пофарбованою поверхнею дуже великий, якщо користуватися GLD COLOURLOCK. Увага: після по-новому нанесіть захист для шкіри Leder Versiegelung, тому, що GLD COLOURLOCK знімає разом з чорнилом і заводський захисний шар. Іноді не виведені плями можна видалити, використовуючи тонуючу фарбу.
   
  Видалення плям від чорнил на аніліновій або сирій шкірі
   
   Подряпини або чорнильні плями вбираються всередину шкіри і при цьому не видні на її поверхні. Процедури з очищення, як правило, тільки збільшують плями. У разі з гладкою і аніліновою шкірою незначні зміни кольору може виправити тонуюча фарба. Великі плями можна видалити тільки в профільних майстернях Lederzentrum.

© 2023 LEDERZENTRUM