Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Чищення та догляд за нубуком і велюром


   

  Чищення та догляд за нубуком і велюром

   Нубук і велюр відрізняються від інших видів шкіри шліфованим верхнім шаром, завдяки, якому в більшій чи меншій мірі вони набувають характерну оксамитову поверхню (нагадує замшу). Часто таку шкіру називають ворсистою. Вона має гарну текстуру і приємна і тепла на дотик. З часом їхня поверхня стирається, легко вбирає жир, схильна до утворення плям і швидко втрачає свій колір.

   Нова ворсиста шкіра вимагає догляду. Рекомендуємо Вам наш засіб Anilin Protector. Він доглядає за шкірою, захищає від витирання та вицвітання. Якщо є небезпека появи плям, шкіру необхідно просочити Імпрегнат для нубука і велюру. Імпрегнат ми радимо наносити на шкіру протягом року після покупки шкіряного вироби (не пізніше), а під час подальшої експлуатації процедуру слід повторювати.

   Набір по догляду за нубуком і велюром знадобитися Вам у випадку виникнення плям і потертостей. У нього входять шліфувальна подушечка і спеціальний Ластик для нубука. З їх допомогою можна чистити і оновлювати поверхню шкіри: вона стає рівномірно відшліфованою і знову стає бархатной.Чістячі засоби на основі води у випадку з нубуком малоефективні. Якщо шкіра намокне, то дія миючого засобу мінімальна і зростає ймовірність появи розводів. Якщо шкіряні покриття знімаються, то їх можна прати руками або в машині використовуючи нашу продукцію: Концентрат для прання велюру і нубука. Після такої процедури ми радимо покрити шкіру просоченням.

   В потемнілих, трохи засмальцьованих місцях, де не досить вирівняти поверхню Шліфувальні падом, протріть поверхню ганчіркою злегка зволоженою Бензином COLOURLOCK (Leder Reinigungsbenzin). Так Ви видалите "світлі" місця. Увага!: Необхідно прослідкувати, щоб шкіра не була надто мокрою, не тріть надто сильно, не забувайте після кожної процедури залишати поверхні висохнути.

   Свіжий жир, масляні плями і сильно засмальцьовані місця необхідно почистити знежирювачем COLOURLOCK (Fettabsorber Flecrensprey). Важливо! Просимо Вас звернути увагу на інструкцію із застосування цього засобу.

   Повернути колір збляклому і потемнілому нубуку, Ви можете за допомогою засобу Нубук Fresh (Nubuk Fresh). Враховуючи, як швидко нубук поглинає вологу, на оновлення одного комплекту меблів Вам буде потрібно близько 1л тонуючого засобу.

   Шкіра, така як: нубук або велюр, на жаль, дуже делікатна. Після процедур з очищення та догляду вона ніколи не буде знову виглядатиме як нова. Наша продукція допоможе Вам без проблем виконати всі процедури з очищення та догляду щодо цих видів шкіри самостійно.

  Відновлення вицвілої і брудної шкіри радимо Вам довірити спеціалізованій майстерні.

© 2023 LEDERZENTRUM