Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Очищення анілінової шкіри


   

  Очищення аніліну

  Анілінову шкіру фарбують повністю, а не тільки верхній шар. Це шкіра з відкритими порами. Анілін відразу вбирає вологу, що викликає потемніння шкіри. Одне з його переваг - це гарна фактура. З часом така шкіра починае більше блищати, легко бруднитися і швидко тьмяніти.

  Як чистити нову анілінову шкіру?

  Нова шкіра особливо потребує захисту. Анілін Крем COLOURLOCK (Aniline Creame) - це інтенсивний засіб по догляду за гладкою шкірою, з відкритими порами. Засіб володіє сильною зволожуючою дією. Захищає від плям і забруднень.

  Видалення з шкіри старих плям, найчастіше неможливо без допомоги фахівців. Таким чином, попередити появи плям украй важливо. Поверхні які найбільш піддаються руйнуванню повинні консервуватися не менше трьох разів на рік. Перед цим акуратно почистіть поверхню шкіри засобом COLOURLOCK Anilin Cleaner. Через те, що анілінова шкіра мае відкриті пори, намагайтеся вживати якомога менше води і чистити проблемну ділянку від шва до шва, щоб запобігти підтікання і розводи.

  Очищення старої анілінової шкіри

  Стару, трохи вицвілу анілінову шкіру можна оновити, застосовуючи фарбу. Шкіра набуде свого первинного вигляду. Ділянку, на якій ви проводите реставрацію, спочатку ми радимо знежирити Бензином COLOURLOCK (Leder Reinigungsbenzin).

  Очищення вилинявшої і сильно забрудненої анілінової шкіри радимо довірити спеціалізованій майстерні. Засоби доступні в роздрібній торгівлі можуть і не впоратися з такими труднощами. Вони тільки посилять забруднення і видалити їх стане ще важче. Будемо раді надати інформацію про майстерні, які займаються очищенням шкіри.

   

  Характерне забруднення для гладкої шкіри з відкритими порами (анілінова і семіанілінова шкіра) - це прояв жирних плям на поверхні меблів в області підголівників і підлокітників, тому що протягом усього часу піт і жир усмоктувалися всередину шкіри.

  Видалення жирних плям

  Це дуже негарні плями, видалити їх повністю самостійно Вам не вдасться. Довірити видалення таких плям Ви можете профільній майстерні. Шкіру знежирять, а потім заново пофарбують. Якщо вартість послуги утримує Вас від професійного ремонту, то ми радимо зробити наступне: протріть засмальцьовані ділянки тканиною, зволоженою Бензином COLOURLOCK (Leder Reinigungsbenzin). щоб розщепити жир. Далі видаліть жир знежирювачем COLOURLOCK (Fettabsorber Fleckenspray). Засіб проникає всередину і абсорбує жир, перетворючи в порошок. Дайте йому висохнути, а потім зберіть пилососом, залишки засобу зітріть тканиною. Процедуру повторюйте до тих пір, поки пляма не зникне.

  Після очищення поверхня обробленої шкіри буде відрізнятися решти поверхні. Це говорить про те, що жир вступив в реакцію з фарбувальними пігментами. Оновіть та вирівняйте колір тонуючою фарбою. Фарба містить 30% захисної речовини і знизить ризик появи нових плям. Завершіть процес очищення захисним засобом Анілін Крем (Anilin Cream) всієї поверхні Ваших меблів. Захист рекомендується наносити кожні 3 місяці.

© 2023 LEDERZENTRUM