Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Очищення гладкої меблевої шкіри


   

  Очищення гладкої меблевої шкіри
   
  Більшість меблевої оббивки - це шкіра із шкур великої рогатої худоби з матовою або глянсовою обробкою поверхні. Для меблів також використовують анілінову шкіру (гладка шкіра з відкритими порами), сиру (наприклад, шкури диких тварин) або блискучу шкіру з поліуретановим покриттям - Bycast.
   
  Якщо Ви як власник шкіряних меблів чи шкіряного автомобільного салону шукайте ефективний засіб для очищення і Вам не все одно як доглядати за своєю шкіряними меблями або автосалоном, то засоби Colourlock - це відповідь на Ваше запитання. Наші засоби створені спеціально для шкіри і реагують тільки з шкірою.
   
  Нижче приведена інструкція, як чистити гладку шкіру з пофарбованої поверхнею.
   
  Точну інформацію як доглядати за іншими видами меблевої шкіри можна отримати за телефоном
   
  Поради що до очищення нової гладкої шкіри
   
  Чистити шкіру не важко. Помітні забруднення слід видалити за допомогою засобу для чищення Leder Reiniger mild. Від ступеня експлуатації залежить як часто шкіру слід консервувати (кожні 3 - 6 місяців) за допомогою засобу Leder Versiegelung. Цей засіб ідеально підходить для гладкої шкіри. Шкіра стає шовковою і м'якою. Значно зменшуються наслідки впливу сонячних променів.
   
  Засіб Leder Reiniger mild, а також Leder Versiegelung Ви можете купити в наборі професійних засобів по очищенню гладкої шкіри.
   
  Шкіри сприйнятливі до фарбування одягом ми рекомендуємо регулярно консервувати засобом Leder Versiegelung (особливо сидіння і спинки). Він запобігає проникненню фарби в пори шкіри. Перед консервацією ці ділянки потрібно очистити!
   
  Рекомендацій по очищенню старої шкіри
   
  Помітні забруднення слід видалити за допомогою засобу Leder Reiniger mild. У випадку більш глибоких забруднень для очищення шкіряних меблів використовуйте щітку COLOURLOCK (Leder Reinigungsbürste). Після очищення слід знежирити поверхню бензином COLOURLOCK (Leder Reinigungsbenzin),
   
  Оригінальна фарба часто стирається. Якщо фарба злегка потьмяніла, витерлася або на ній з'явилися дрібні подряпини, то її можна оновити фарбою потрібного кольору (підбір по палітрі кольорів або зразком).
   
  Для консервації шкіри пропонуємо засіб Leder Versiegelung. Він містить UV-фільтри, антиоксиданти, засоби які зменшують витирання. Шкіра стає пружною і м'якою. UV-фільтри бережуть поверхню шкіри від вицвітання, а антиоксиданти уповільнюють руйнування.
   
  Ми також пропонуємо поради щодо усунення серйозних пошкоджень. До прийняття рішення завжди краще відправити нам електронною поштою фотографії пошкоджень та їх точний опис. Виходячи з цього, ми можемо визначити, чи зможете ви зробити ремонт самостійно. Шорсткі ділянки слід вирівняти за допомогою шліфувального пада. Відремонтувати подряпини, глибокі і дрібні, Ви можете видалити за допомогою рідкої шкіри (Flüssigleder).

© 2023 LEDERZENTRUM