Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Фарбування шкіряного одягу


     На пигментированной гладкій шкірі з часом в процесі експлуатації з'являються подряпини. Якщо шкіра одноколірна, то такі пошкодження можна дуже легко видалити за допомогою фарби для шкіри і таким чином вирівняти колір.

     Перед застосуванням фарби забруднену шкіру потрібно частково або повністю очистити. Після фарбування заново захистіть поверхню маслом для консервації шкіри та зберігайте шкіру від подальших ушкоджень фарби.

     Гладка шкіра з відкритими порами (анілінова шкіра) і ворсиста шкіра вицвітають, як правило, нерівномірно. На жаль, звичайними засобами не можна вирівняти різницю в кольорі. У таких випадках потрібна допомога фахівця. Ми охоче надамо Вам такі послуги. Таку шкіру не рекомендується піддавати впливу прямих сонячних променів тривалий час і зберігати в шафі.

     Іноді клієнти хочуть поміняти колір шкіряних елементів комбінезонів, курток або штанів. Зміна кольору можлива в деяких випадках, але це дуже трудомістка процедура, пов'язана з нанесенням великої кількості фарби.

     Як результат фарбування, шкіра ставати трохи інший на дотик, а іноді нефарбовані ворсиста шкіра після зміни кольору починає фарбувати. Такі процедури може проводити тільки спеціальні майстерні.

© 2023 LEDERZENTRUM