Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Неприємний запах шкіри


   Неприємний запах шкіри.

    Існує безліч причин, за якими до нас звертаються з питаннями про запах шкіри.

   Іноді нова шкіра видає нав'язливий неприємний запах, іноді це запах нікотину і поту, іноді неприємний запах з'являється через неправильні умови зберігання і тоді шкіра пахне цвіллю або підвалом.

   Нова шкіра може неприємно пахнути по самих різних причинах. Іноді це хімічний запах барвників або дубильних речовин, іноді агресивні запахи екзотичних або шкідливих дубильні речовини або прогірклий зволожуючих засобів. В основному це стосується продуктів з північної Африки. Шкіра з цього регіону володіє стійким овочами запахом.

   Методів, які б гарантували легке рішення у випадках з новою шкірою, на жаль немає. Найкраще з можливого звикнути до цього запаху, досі у нас було тільки декілька випадків, коли запах зникав на радість клієнта. У випадках, коли немає інших можливостей, останнє, що залишається зробити - застосувати наш засіб Fixativ і випрати річ в концентраті для прання. Якщо пощастить, то проблема буде вирішена.

   Доступні в продажу коректори запахів в таких випадках рідко виправдовують очікування. Очистити шкіряний одяг від запаху поту або нікотину не складе труднощів. Одяг просто потрібно випрати у відповідності з інструкцією.

   Взуття, просочена потім, чиститися засобом для прання взуття. На щастя, цю проблему легко вирішити.

© 2023 LEDERZENTRUM