Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Одяг для мотоциклістів - догляд та захист


   Головними покупцями наших засобів для прання та консервації є мотоциклісти. Такий одяг у зв'язку з її призначенням дуже швидко брудниться і тому має потребу в інтенсивному догляді більше, ніж звичайна шкіряний одяг. До такого одягу відносяться комбінезони, рукавички і черевики.

   Шкіра, з якої зроблена одяг для мотоциклістів, як правило, добре просочена гладка волова шкіра. Великою рідкістю є шкіра кенгуру. Винятком з правил є шкіра нубук (сира). Також існує комбінації шкіри і тканини з покриттям типу Gore Tex, Sympatex і т.д.

   Консервація гладкої шкіри з пофарбованою поверхнею не залежить від її походження. Гладка шкіра з пофарбованою поверхнею, де шар фарби служить для захисту, одночасно додає колір. Розтерта крапля води на такій шкірі залишиться тією ж краплею води. Мертвих комах і інші забруднення можна успішно видалити з поверхні за допомогою концентрату для прання шкіри і м'якої щітки. Змішайте концентрат з водою в пропорції 1:5 - 1:10.

   Також проводиться очищення і світлої шкіри. Точно також можна чистити рукавички і взуття.

   Іноді необхідне очищення всього комплекту. Комбінезони та рукавички можна прати вручну або в пральній машині з додаванням концентрату для прання шкіри. Прати у відповідності з інструкцією. Присохшие останки комах перед пранням потрібно видалити вручну за допомогою щітки.

   Немає жодних проблем, щоб випрати комбінезон мотоцикліста в пральній машині. М'якість шкіри зберегтися. Для консервації гладкої шкіри ми рекомендуємо наше масло для консервації і просочення шкіри Leder Pflege & Imprägnier Öl. Воно консервує і просочує шкіру, не закупорюючи пори. Здатність дихати є важливою якістю одягу для мотоциклістів. Наносьте засіб у невеликій кількості за допомогою серветки або губки круговими рухами, не розбавляючи засоби. Невеликі пошкодження можна без проблем вирівняти, застосовуючи фарбу для шкіри.

   До нас часто звертаються з питаннями, як володарі такого роду спеціального одягу, так і ті, хто працює в сфері ремонту, фарбування шкіри. Ми охоче порадимо Вам необхідну спеціалізовану майстерню.

  Якщо говорити про зміну кольору, не все можливо.

  Захист одягу з мембраною

  Для одягу з мембраною (Gore Tex, Sympatex і т.д.) існує спеціальний засіб для прання Leder Fein Goropol. Воно підходить для одягу з текстилю, шкіри, а також комбінацій текстиль-шкіра зі спеціальним покриттям. Алгоритм дій такий же, як і у випадку з гладкою шкірою, тільки замість концентрату для прання шкіри використовується засіб Goropol. Захисні властивості мембрани при цьому зберігатися.

   Гладку шкіру можна додатково консервувати: завдавши тонкий шар масла по догляду за шкірою Leder Pflege & Imprägnier Öl, а для одягу з текстилю застосовується додатково імпрегнат в спрейе Leder Schutzspray Imprägnil, що робить її вологостійкою.

   Захист сирої шкіри

   У рідкісних випадках можна зустріти одяг мотоцикліста зі шкіри нубук. Це, як правило, волова шкіра, зі шліфованим особою шкіри, на дотик дуже м'яка. Шкіра нубук більш чутлива, ніж гладка шкіра. Її важче чистити, і вона в більшій ступені схильна вицвітання. І тому таку шкіру краще одягати на прогулянки в гарну погоду, відразу чистити і регулярно консервувати. Також як і гладку шкіру її можна прати вручну або в пральній машині. Засохлі плями потрібно перед пранням видалити вручну за допомогою м'якої щітки і з використанням концентрату для прання в пропорції 1:5-1:10 з водою. Якщо намагатися запрати тільки якийсь елемент, то є ризик появи розлучень. Тому краще спробувати застосувати ластик для нубука або щітку. Якщо ви сумніваєтеся в результаті від такої очистки, тоді краще випрати одяг цілком. Після висихання волокна шкіри склеєні. Висохлі частини розтягніть вздовж і впоперек, ретельно розімніть і розчешіть щіткою або висушіть навиворіт протягом 15 хвилин в сушильній машині з холодним повітрям. По догляду за сирої шкірою ми радимо Anilin Protector. Завдяки цьому зволоження цієї чутливої ??шкіри оновиться, і вона буде захищена від ультрафіолету. Щоб правильно просочити такий вигляд шкіри з відкритими порами існує засіб Імпрегнат для ворсистою шкіри.

© 2023 LEDERZENTRUM