Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Плями на шкірі


   Простих порад по видаленню жирних плям на шкірі, на жаль, немає. Існує велика кількість видів шкіри (від сиром'ятної до гладкої), плями і забруднення теж самі різні. Нижче поради, які стосуються найбільш типових випадків.

   Засалений комірець: гладка шкіра з відкритими порами і сира шкіра з часом набувають в області комірця і на швах, так звані жирні плями. Через постійний контакт матеріалу з тіло людини жир і піт проникає глибоко всередину шкіряного матеріалу. Забруднення такого типу можна видалити тільки за допомогою повної очистки. Сиру шкіру необхідно замочити або перед пранням в пральній машині і спочатку почистити м'якою щіткою і концентратом для шкіри і хутра Leder und Fell Waschkonzentrat. У разі гладкої шкіри нанесіть концентрат на шкіру зволожену у воді або в Закріплювальні засобі і перед пранням в пральній машині добре запрати.

   Свіжі плями на гладкій забарвлених шкірі: Більшість гладкої шкіри покрита шаром пігменту (фарби), тобто якщо розтерти краплю води на такій шкірі, то вона не вбереться. Такого типу шкіру, на щастя, можна легко очистити. Видаліть плями за допомогою розчину води і концентрату для прання 1:5-1:10 губкою або серветкою. Потім законсервуйте імпрегнірующім маслом для консервації шкіри LederPflege und Imprägnieröl.

   Будь-які плями на гладкій або сирої шкірі: анілінові шкіра, сира шкіра легко вбирають плями. Свіжі жирні плями можна легко видалити застосовуючи знежирювачах в спрейе. Плями водного походження (кола, кава, пиво і т.п.) так просто видалити не вийде. Найчастіше пляма збільшиться. У таких випадках рекомендується прати виріб повністю у відповідності з інструкцією.

   Бруд на сирій шкірі: пил або бруд, якщо пощастить, можна видалити за допомогою щітки або губки для нубука.

   Сліди від ручки: на гладку або сиру шкіру потрібно спочатку кілька разів наклеїти малярську стрічку і різким рухом зняти. Таким способом без значних пошкоджень можна видалити ще рідке чорнило, На пигментированной (фарбованої шкірі) необхідно видалити залишки плям за допомогою фірмового коректора для видалення фарби. На сирої шкірі залишки плям потрібно акуратно видалити шліфувальною машинкою. Намагайтеся завжди якнайскоріше провести вищеописані процедури і ніколи не чекайте, що пляма віддалиться повністю!

   У цій статті описується тільки деякі з можливих проблем. Для всіх плям і забруднень існує одне правило: якщо Ви помітили, що шкіру не дається очистити, припиніть всі процедури і зверніться за порадою в нашу компанію. Часто в результаті непрофесійної очищення приносить більшу шкоду, ніж первинне забруднення!

© 2023 LEDERZENTRUM