Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Подряпини і дірки на шкіряному одязі.


   Досить часто в області плечей або бічних кишень на шкіряному одязі, що висить на вішалці, з'являються заломи у формі літери латинського алфавіту "V". Рідше з'являються отвори, пропалені сигаретами.

   Шкіра, з якої робиться одяг, на жаль, така тонка, що самостійно за допомогою рідкої шкіри їх не можна відреставрувати. Це можливо тільки у випадку з більш грубою, чорною гладкою шкіри і якщо пошкодження знаходяться в непомітному місці. Ремонт залежить від виду шкіри. Заломи ремонтують в спеціалізованих майстернях наступним чином: 

   Одноколірна гладка шкіра

   Заломи розміром 3-5 см на гладкій одноколірної шкірі можна, як правило, відреставрувати в спеціалізованій майстерні. Такі подряпини заповнюють рідкою шкірою, пізніше формують обличчя шкіри, потім підбирається фарба і оригінальна ступінь блиску. Такий ремонт тримається дуже довго і для третьої особи, як правило, не помітний. Матеріал в області колін краще замінити.

   Елементи, на яких з'явилися більш великі подряпини і дірки, також краще замінити. Замаскувати пошкодження можна або шляхом заміни матеріалу або зашивання. У спеціалізованих майстернях Вам можуть підібрати шкіру іншого кольору і потім пофарбувати в потрібний колір, що зробить відремонтовану ділянку непомітним. Іноді поряд з подряпиною накладається шов. І робиться схожа симетрична строчка з протилежного боку, щоб шви виглядали як декоративні.

   Багатобарвна шкіра та інші екзотичні види шкіри

   Багатобарвна гладка шкіра - часто це гладка шкіра з відкритими порами або шкіра з пофарбованою поверхнею, де фарба накладається особливим способом. Існує також більш екзотична шкіра: така як Pull Up або шкіра з металевим ефектом.

   І тому фахівець завжди повинен перевіряти, з яким видом шкіри йому доведеться мати справу.

   У будь-якому випадку такий ремонт зробити досить важко. У виробництві одягу ворсиста шкіра також часто зустрічається.

   Найкраще вислати нам фотографії пошкоджень на електронну пошту. Ми надамо Вам консультацію

© 2023 LEDERZENTRUM