Startseite Lederzentrum.ua - профессиональная реставрация кожаных изделий

Украина, г. Киев, ул. Туровская 38

тел. (093) 279-99-09, info@lederzentrum.ua

Пересчет евро/гривна по текущему коммерческому курсу

Про компанію  
Галерея робіт  
Відео  
Відповіді на запитання  
Карта кольорів  
On-line магазин  
Новини  
Карта сайту  
Партнери  
Послуги і ціни  
Контакти  

Оформить заказ
В корзине: 0

 

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Украина онлайн Google+

Як прати шкіряний одяг


   

  Інструкція як прати шкіряний одяг

   На ярликах шкіряного одягу існує ряд умовних позначень для прання. Нижче наведені описи допоможуть Вам розібратися в них.

   Прання з використанням звичайних пральних засобів заборонено. В іншому випадку шкіряна річ огрубіє і через високу температуру сяде. Шкіряний виріб з таким позначенням має пратися при використанні LEDER FEIN і Leder Fell Waschkonzentrat відповідно до інструкції пральної машини, вручну або в спеціалізованих майстернях.

   Шкіряний виріб з таким символом можна віджимати і сушити в пральній машині. Більшість мокрої шкіри не сушать з використанням тепла (сонце, фен). Легкий одяг можна сушити вертикально без віджимання. Важкі частини гардероба, повинні сохнути в горизонтальному положенні на сухому рушнику. Після сушіння мокрого важкого одягу на вішалці можуть з'явитися опуклості. Якщо використовувати фен, то сушити тільки холодним повітрям. Щоб шкіра знову стала, м'якою її вальцюють. Ця процедура не зашкодить, якщо гудзики, нашивки, аплікації чимось захистити або вивернути навиворіт.

   

   Так позначають хімчистку або іншими словами можна чистити шкіру перхлоретиленом (розчинником). Можливе використання відбілювача. Зазвичай шкіру не можна чистити відбілювачем.

   Не прасувати. Загалом-то, це правило без винятків. Шкіру можна гладити тільки, якщо в місці сильного загину її не виходить вирівняти по-іншому. Ні в якому разі не відпарювати шкіру. Не гладьте вологу шкіру. Утюжьте через кальку, і не забувайте про низьку температуру. Максимально 45 ° C.

© 2023 LEDERZENTRUM